Facebook
Sklepmoto46.pl Otomoto Allegro

YT660EDJ

Czemu by nie zamienić obowiązków w przyjemność?

61-centymetrowy zakres odśnieżania i 15-metrowy wyrzut śniegu na pewno wydadzą się kuszące. Jednak przestaniesz się wahać dopiero wtedy, gdy dowiesz się o cichym, potężnym, 4-suwowym silniku Yamaha, 2-stopniowym świdrze, wyposażonym w specjalne zęby, 2-stopniowej rynnie oraz przekładni hydrostatycznej (HST), które dopełnią wizerunek tej odśnieżarki i definitywnie Cię do niej przekonają.

Dzięki jednej dźwigni, za pomocą której łatwo się kontroluje przekładnię HST, możesz precyzyjnie regulować prędkość oraz stopniowo załączać bieg do przodu lub wsteczny, podczas gdy gumowe gąsienice zapewnią doskonałą przyczepność.

Ta maszyna, przeznaczona do ciężkiej pracy, przebije się nawet przez zlodowaciały, zbity śnieg. Jest ona wyposażona w elektrycznie sterowaną, 2-stopniową rynnę o 230-stopniowym kącie obrotu. Z odśnieżarką YT660EDJ jesteś gotowy na najcięższą zimę.

Kontakt ws. modelu

* ze względu na wahania kursowe rzeczywista cena może się różnić

Cechy

 • 4-suwowy silnik Yamaha OHV z elektrycznym rozrusznikiem

  Mając YT660E, możesz zwyczajnie przekręcić kluczyk, zrelaksować się i korzystać z płynnej, cichej, krzepiącej mocy, którą oferuje wydajny, niezawodny, 4-suwowy silnik Yamaha OHV. Ta trwała, sprawdzona...

  więcej

  ..., chłodzona powietrzem jednostka o pojemności 175 cm3 zapewnia duży moment obrotowy i moc wyrzutu śniegu, ale też oferuje ekonomiczne spalanie zwykłej benzyny 95 oktanów.

 • Przekładnia hydrostatyczna (HST)

  Nasz system wytrzymałej przekładni hydrostatycznej oferuje dokładniejszą kontrolę prędkości oraz płynniejszą zmianę między biegiem do przodu, a wstecznym, za pomocą tylko jednej dźwigni. W ten sposób ...

  więcej

  ...możesz zmieniać prędkość lub zatrzymać maszynę bez rozłączania napędu i bez wpływu na pracę świdra czy na dystans (do 15 metrów) wyrzutu śniegu.

 • Potężny system 2-stopniowego świdra

  System 2-stopniowego świdra został zaprojektowany po to, aby sprostać najostrzejszej zimie. Stalowe ostrze do zadań specjalnych jest w stanie oczyścić ze śniegu nawet bardzo szeroką ścieżkę (61 cm) za...

  więcej

  ... sprawą specjalnych zębów, które skruszą najbardziej zlodowaciały, zbity śnieg i umożliwią wirnikowi wdmuchnięcie go do dwustopniowej rynny i wyrzucenie na odległość 15 metrów.

 • Wytrzymały napęd gąsienicowy

  Doskonała kontrola – bez poślizgu! Gumowe gąsienice są elastyczne i zawierają duże kliny w celu lepszej przyczepności podczas trudnych manewrów. Zapewniają dobrą trakcję, nawet na stromych podjazdach ...

  więcej

  ...– są również w stanie wjechać po schodach, jeśli zajdzie taka konieczność. System ten doskonale współpracuje z przekładnią hydrostatyczną.

 • Plastikowa powłoka rynny oraz łatwe w użyciu kontrolki

  2-stopniowa rynna ma plastikową powłokę, która zapobiega gromadzeniu się mokrego śniegu i redukuje hałas oraz zużycie. Rotacja jest zasilana elektrycznie, a kąt wyrzutu śniegu reguluje pojedyncza dźwi...

  więcej

  ...gnia. Dźwignię sprzęgła dla załączenia ostrza i napędu reguluje się jedną ręką, umożliwiając ustawienie prędkości lub pozycji rynny drugą.

 • Gazowy system regulacji kąta nachylenia ostrza

  2-stopniowe stalowe ostrze ma specjalny kształt zębów, elektromagnetyczne sprzęgło i “ochronę przed wstrząsami”, a także 3-pozycyjny, gazowy system regulacji kąta nachylenia ostrza, ustawienie „unosze...

  więcej

  ...nia się”, które umożliwia maszynie adaptację do warunków śniegowych, poprzez rozpoznanie konturów nawierzchni. Regulacja jest łatwa i szybka, za pomocą jednej dźwigni na panelu przyrządów.

 • Niezawodność i trwałość, na których możesz polegać

  Marka Yamaha jest szanowana na całym świecie, ponieważ reprezentuje bezkonkurencyjną niezawodność i trwałość. Odśnieżarki Yamaha kontynuują tę tradycję, dzięki wytrzymałym materiałom, takim jak gruba ...

  więcej

  ...stal, z której zrobione są ostrze, rynna, metalowe kontrolki oraz pokaźna, żelazna skrzynia biegów. Jednym słowem, nasze odśnieżarki zostały stworzone po to, aby trwać.

 • Specjalne wyposażenie, które jest w standardzie

  2-stopniowy świder, gazowy system regulacji kąta nachylenia świdra, regulowany skrobak „szczęki”, elektryczny rozrusznik, narzędzie oczyszczające, reflektor, zawór paliwa, automatyczny system bezpiecz...

  więcej

  ...eństwa… To tylko niektóre z elementów należących do standardowego wyposażenia. Efekt? Doskonała wydajność i łatwość obsługi.

Specyfikacja

Silnik
Model MZ175E
Typ silnika Jednocylindrowy, 4-suwowy, Chłodzony powietrzem, OHV
Pojemność 171 cm3
Moc maksymalna 4,4 kW ( 6,0 KM )
Układ rozrusznika Rozrusznik elektryczny 12VDC, ręczne odrzutowe (z automatycznym dekompresorem)
Układ zapłonu TCI
Zalecane paliwo Standardowa benzyna bezołowiowa
Wymiary i wydajność odśnieżania
Szerokość odśnieżania 615 mm
Wysokość obudowy podajnika 440 mm
Wydajność 35 ton/h
Maksymalna odległość odrzutu śniegu 15 m
Napęd
Przeniesienie napędu na podłoże Gąsienica wykonana z gumy
Skrzynia biegów Przekładnia hydrostatyczna
Prędkość Płynnie regulowana
Prędkość jazdy do przodu 0 - 3.2 km/h
Prędkość jazdy do tyłu 0 - 2.4 km/h
Podajnik śrubowy
Typ podajnika Podwójny z osłoną przeciwuderzeniową
Średnica 310 mm
Przeniesienie napędu Pas
Regulacja wysokości Siłownik gazowy
Rynna
Obrót Elektryczny
Pochylenie Ręczne, dwustopniowe, za pomocą dźwigni
Możliwość regulacji obrotu 230 º
Materiał Stal z wkładką z tworzywa sztucznego
Wymiary
Pojemność zbiornika paliwa 4,5 litrów
Ilość oleju w silniku 0,6 litrów
Masa z obciążeniem (wliczając wypełnione zbiorniki oleju i paliwa) 118 kg
Całkowita długość x szerokość x wysokość 1 464 mm x 615 mm x 1 060 mm

Oblicz ratę za motocykl

1000 ZŁ
0%
10 miesięcy
zł/miesiąc
zł wkład własny
Wyliczenia nie stanowią oferty handlowej. Maksymalna kwota kredytu wynosi 50.000 zł.
Potrzebujesz więcej informacji o tym modelu?

Wyszukiwarka części Yamaha

Części, akcesoria, odzież do marki Yamaha (i innych)! Mamy w ofercie kilkadziesiąt tysięcy produktów. Wszystkie dostępne w ciągu 24-72 godzin.

Wyszukiwanie:

Wybór marki jest wymagany

Powered by:

Grupa MOTO46 Autoryzowany dealer marek: Yamaha, Suzuki, Kawasaki, KTM, Yamaha Marine, Suzuki Marine
ul. Kurza 1 i 4, 70-795 Szczecin Kijewo

© 2014 Grupa MOTO46 ®
realizacja: kzolnowski.pl, edycja i dalsze prace: adRespect

Subwencja PFR

Odpowiedzią na potrzeby zdrowotne pracowników Moto46 sp.z o.o. jest udział Spółki w projekcie RPZP.06.08.00: Wdrożenie kompleksowych programów zdrowotnych zapobiegającym istotnym problemom zdrowotnym regionu oraz dotyczących chorób negatywnie wpływających na rynek pracy, ułatwiających powroty do pracy, umożliwiających wydłużenie aktywności zawodowej oraz zwiększenie zgłaszalności na badania profilaktyczne.

Celem projektu jest wdrożenie programu eliminowania zdrowotnych czynników ryzyka w miejscu pracy, poprzez dostosowanie stanowisk pracy w bardziej ergonomiczny sprzęt.

Modernizacja i dostosowanie stanowisk pracy pozwolą na zredukowanie czynników mogących powodować u pracowników dolegliwości zdrowotne związane z układem kostno-mięśniowym, oddechowym, nerwowym, krwionośnym oraz z narządem wzroku.

Całkowita wartość projektu: 234 151,75 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 199 028,98 PLN

Trwa ładowanie

SALON: KURZA 1

Yamaha, Yamaha Marine

Główny nr telefonu:

91 46 000 00

Andrzej - marka: Yamaha

508 46 46 46

Krzysztof - marka: Yamaha

515 46 46 46

Serwis Yamaha

500 46 46 46

Części Yamaha

511 46 46 46

Akcesoria, odzież

519 46 46 46

SALON: KURZA 4

Suzuki, Suzuki Marine, KTM, Kawasaki

Główny nr telefonu:

91 46 000 00

Krzysztof - marki: Suzuki, Kawasaki

517 46 46 46

Ania - marka: KTM

518 46 46 46

Serwis Moto, ATV

500 46 46 46

Serwis Marine

664 46 46 46

Dział Części

511 46 46 46