Facebook
Sklepmoto46.pl Otomoto Allegro

Serwis

Autoryzowany serwis KTM, Yamaha, Suzuki, Kawasaki.

Nasze usługi Umów się na wizytę

Moto46 najlepszy warsztat motocykli, quadów, skuterów drogowych jak i wodnych.

Doskonale wyposażone stanowiska warsztatowe i wyspecjalizowany sprzęt diagnostyczny to dla nas pewność, że jesteśmy w stanie dokładnie określić rodzaj usterki i sprawnie ją usunąć.

W naszych serwisach zatrudniamy fachowców, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje. Zapewniamy im szkolenia razy w roku, podczas wizyt u producentów moto. 

Autoryzowany nie znaczy drogi

Nie musisz obawiać się wysokich cen. To u nas zaopatrują się w oryginalne części pozostałe serwisy motocyklowe w regionie.

Serwis roku Yamaha

Potwierdzeniem jakości usług serwisowych świadczonych przez Grupę Moto46 jest tytuł najlepszego serwisu roku przyznany nam przez Yamaha Polska.

Gwarancja na dokonane naprawy

Poza profesjonalną obsługą otrzymujesz od nas gwarancję na wykonane przez nas naprawy i pewność wykorzystania tylko najlepszych części. Odwiedź nas i przekonaj się sam.

Autoryzowany serwis PZU

MOTO46 jest członkiem sieci naprawczej PZU S.A. Członkostwo w sieci PZU to gwarancja, że Twoja maszyna zostanie sprawdzona i naprawiona przez profesjonalny i doświadczony zespół.

Znajdziesz u nas

Tylko u nas możesz spróbować swoich sił za kierownicą najnowszego modelu miejskiego Kawasaki, kupić wymarzony jednoślad i skorzystać z kompleksowego serwisu. Wszystko to w jednym miejscu, u autoryzowanego dealera KTM, Yamaha, Suzuki i Kawasaki. Zapewniamy profesjonalne wsparcie, opiekę doświadczonego zespołu, oryginalne części i skuteczność naprawy. 

 • Niezależnie od intensywności eksploatacji pojazdu zawsze jest ryzyko awarii jego podzespołu. Dzieje się tak za sprawą dużego obciążenia, a także naturalnego procesu zużywania się niektórych części eksploatacyjnych. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i komfort jazdy, korzystając z naszego profesjonalnego serwisu moto. Dołożymy wszelkich starań, aby przywrócić Twojemu motocyklowi pełną sprawność i przyczynić się do jeszcze większej przyjemności z jazdy. 

 • Jesteś fanem sportów wodnych? Należysz do miłośników skuterów wodnych? Posiadasz swój własny sprzęt, który wymaga serwisu lub naprawy? Przyjdź do naszego salonu i skorzystaj z pomocy naszych fachowców. Przeprowadzamy serwisy skuterów wodnych, usuwamy usterki i wykonujemy mniej i bardziej skomplikowane naprawy. Korzystamy tylko z oryginalnych części, aby dać Ci pewność, że Twój pojazd jest pod najlepszą opieką. 

 • Bez sprawnego silnika korzystanie z motorówki czy łodzi nie jest bezpieczne i komfortowe, dlatego w sposób szczególny warto zadbać właśnie o tę część pojazdu pływającego. Wymiana silnika i zakup nowego jest drogą inwestycją, dlatego stanowi ostateczność, jeżeli naprawa jest nieopłacalna lub niemożliwa. Ocenimy poziom usterki, zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, przeprowadzimy naprawę lub dokonamy wymiany silnika. 

 • Posiadamy wszechstronną wiedzę, również z obszaru quadów. To pozwala nam przeprowadzać serwisy również tego typu pojazdów. Najczęściej są to maszyny narażone na szczególnie trudne warunki, co oznacza, że nawet najlepsze modele wymagają naprawy lub przynajmniej regularnego sprawdzania stanu poszczególnych podzespołów. Przygotuj się do sezonu! Postaw na bezpieczną jazdę i dużą porcję satysfakcjonującej adrenaliny!

W naszej ofercie m.in.:

Szczegółowe przeglądy bieżące i pogwarancyjne

Więcej

Naprawy główne, naprawy silników, serwis

Więcej

Montaż alarmów

Więcej

Naprawa układów hamulcowych i wymiana układów wydechowych

Więcej

Laserowy pomiar geometrii motocykla

Więcej

Wymiana oleju, płynu chłodniczego, hamulcowego

Więcej

Wymiana opon

Więcej

Diagnostyka komputerowa

Więcej

Ocena stanu technicznego motocykla przed zakupem

Więcej

Pełne zaopatrzenie w niezbędne części zamienne

Więcej

Umów się na wizytę telefonicznie i w dogodnym dla siebie terminie!

Proces serwisu zaczynamy od kompleksowych oględzin motocykla, po czym sporządzamy darmową, szczegółową wycenę całej naprawy.

Wszystkie dodatkowe, niezlecone czynności serwisowe odbywają się po wcześniejszym kontakcie z Tobą, dzięki czemu dokładnie wiesz, ile i za co zapłacisz. Masz pewność, że zrobimy to, co trzeba, aby Twoja maszyna chodziła perfekcyjnie.

 1. 1
  Umów się na wizytę
 2. 2
  Kompleksowo sprawdzimy Twój motocykl
 3. 3
  Sporządzamy darmową wycenę naprawy
 4. 4
  Przystępujemy do pracy
 5. 5
  W przypadku dodatkowych czynności, kontaktujemy się z Tobą
 6. 6
  Odbierasz maszynę

Umów się na wizytę

  Odpowiemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze)

  Grupa Moto46 autoryzowany dealer

  Bezcenne doświadczenie zdobyte w trakcie szkoleń i codziennej pracy z naszymi markami wykorzystujemy przy naprawie sprzętu motorowego wszystkich rodzajów i producentów.

  Doskonale wyposażone stanowiska warsztatowe i wyspecjalizowany sprzęt diagnostyczny dają nam pewność, że jesteśmy w stanie dokładnie określić rodzaj usterki i sprawnie ją usunąć.

  Sprawdź to wszystko osobiście

  Grupa MOTO46 Autoryzowany dealer marek: Yamaha, Suzuki, Kawasaki, KTM, Yamaha Marine, Suzuki Marine
  ul. Kurza 1 i 4, 70-795 Szczecin Kijewo

  © 2014 Grupa MOTO46 ®
  realizacja: kzolnowski.pl, edycja i dalsze prace: adRespect

  Subwencja PFR

  Odpowiedzią na potrzeby zdrowotne pracowników Moto46 sp.z o.o. jest udział Spółki w projekcie RPZP.06.08.00: Wdrożenie kompleksowych programów zdrowotnych zapobiegającym istotnym problemom zdrowotnym regionu oraz dotyczących chorób negatywnie wpływających na rynek pracy, ułatwiających powroty do pracy, umożliwiających wydłużenie aktywności zawodowej oraz zwiększenie zgłaszalności na badania profilaktyczne.

  Celem projektu jest wdrożenie programu eliminowania zdrowotnych czynników ryzyka w miejscu pracy, poprzez dostosowanie stanowisk pracy w bardziej ergonomiczny sprzęt.

  Modernizacja i dostosowanie stanowisk pracy pozwolą na zredukowanie czynników mogących powodować u pracowników dolegliwości zdrowotne związane z układem kostno-mięśniowym, oddechowym, nerwowym, krwionośnym oraz z narządem wzroku.

  Całkowita wartość projektu: 234 151,75 PLN

  Dofinansowanie projektu z UE: 199 028,98 PLN

  Trwa ładowanie

  SALON: KURZA 1

  Yamaha, Yamaha Marine

  Główny nr telefonu:

  91 46 000 00

  Andrzej - marka: Yamaha

  508 46 46 46

  Krzysztof - marka: Yamaha

  515 46 46 46

  Serwis Yamaha

  500 46 46 46

  Części Yamaha

  511 46 46 46

  Akcesoria, odzież

  519 46 46 46

  SALON: KURZA 4

  Suzuki, Suzuki Marine, KTM, Kawasaki

  Główny nr telefonu:

  91 46 000 00

  Krzysztof - marki: Suzuki, Kawasaki

  517 46 46 46

  Ania - marka: KTM

  518 46 46 46

  Serwis Moto, ATV

  500 46 46 46

  Serwis Marine

  664 46 46 46

  Dział Części

  511 46 46 46