Facebook
Sklepmoto46.pl Otomoto Allegro

Serwis

Dajemy Ci gwarancję jakości.

Go To Site

Tytuł Autoryzowanego Dealera zobowiązuje - nie możemy sobie pozwolić na żadne ustępstwa jeśli chodzi o jakość naszej pracy - w naszych serwisach zatrudniamy fachowców, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje - szkolenia 3x w roku, podczas wizyt u producentów.

service1

service2

Bezcenne doświadczenie zdobyte w trakcie szkoleń i codziennej pracy z naszymi markami wykorzystujemy przy naprawie sprzętu motorowego wszystkich rodzajów i producentów. Doskonale wyposażone stanowiska warsztatowe i wyspecjalizowany sprzęt diagnostyczny, dają nam pewność, że jesteśmy w stanie dokładnie określić rodzaj usterki i sprawnie ją usunąć.

Autoryzowany nie znaczy drogi

Nie musisz obawiać się naszych cen. To u nas zaopatrują się w oryginalne części pozostałe serwisy motocyklowe w regionie. Wnioski wyciągnij sam. Poza dobrą ceną dostaniesz gwarancję na dokonane naprawy i pewność zastosowania wyłącznie najlepszych części. Odwiedź nas i przekonaj się sam.

Serwis roku Yamaha

Potwierdzeniem jakości usług serwisowych świadczonych przez Grupę Moto46 jest tytuł najlepszego serwisu roku przyznany nam przez Yamaha Polska. O jakości naszych usług jeśli chodzi o serwis sprzętu wodnego niech świadczy fakt, że mieliśmy już telefony od mechaników z polskiej stolic sportów wodnych – Mazur – dotyczące serwisowania skuterów wodnych.

Wideo – tak pracuje serwis Grupy MOTO46

Usługi

Dostosujemy się do Ciebie

Wizytę w serwisie umówisz telefonicznie w dogodnym dla siebie terminie. Proces serwisu zaczynamy od kompleksowych oględzin motocykla, po czym sporządzamy darmową, szczegółową wycenę całej naprawy.

Wszystkie dodatkowe, niezlecone czynności serwisowe odbywają się po uprzednim kontakcie z Tobą, dzięki czemu dokładnie wiesz ile i za co zapłacisz. Masz pewność, że zrobimy to co trzeba, aby Twoja maszyna chodziła perfekcyjnie.

Zakres usług

Zakres usług z mechaniki pojazdowej obejmuje wszystkie marki motocykli. Uwaga! Serwisujemy także sprzęt wodny: skutery wodne, silniki zaburtowe i inne. W naszej ofercie m.in.:

Szczegółowe przeglądy bieżące i pogwarancyjne Diagnostyka komputerowa
Naprawy główne, naprawy silników, serwis Naprawa układów hamulcowych i wydechowych
Wymiana oleju, płynu chłodniczego, hamulcowego Ocena stanu technicznego motocykla przed zakupem
Wymiana opon Laserowy pomiar geometrii motocykla
Montaż alarmów Pełne zaopatrzenie w niezbędne części zamienne
pzu

Autoryzowany serwis PZU

MOTO46 jest członkiem sieci naprawczej PZU S.A. Skupia ona ok. 800 warsztatów z całej Polski – zarówno autoryzowanych jak i niezależnych. Aby zostać członkiem sieci trzeba spełniać najwyższe standardy techniczne i jakościowe. Członkowstwo w sieci PZU to gwarancja, że Twoja maszyna zostanie sprawdzona i naprawiona przez profesjonalny i doświadczony zespół. Znak PZU potwierdza, że dobrze trafiłeś!

laser
laser2

Laserowy pomiar geometrii

Dzięki urządzeniu do laserowego pomiaru geometrii pomożemy ci wykluczyć ewentualną powypadkową historię motocykla.

Podczas pomiaru sprawdzana jest geometria ramy włącznie z wahaczem. Pomiar jest niezwykle dokładny (dokładność 0,01 mm / 0,01 stopnia) i trwa zaledwie kilkanaście minut. Wykonywany jest bez konieczności rozbierania motocykla. Wynik pomiaru jest porównywany z wartościami wzorcowymi dla danego modelu – pozwala to stwierdzić czy rama spełnia kryteria producenta.

Tego rodzaju urządzenie jest bezcenne przy zakupie używanego motocykla – biorąc pod uwagę ew. koszty wymiany ramy oraz praktycznie brak możliwości jej profesjonalnej i odpowiedzialnej naprawy.

Jeśli chcesz sprawdzić stan techniczny swojej maszyny, lub zastanawiasz się nad kupnem używanego motocykla – zapraszamy do Nas!

Masz pytanie? Chcesz umówić się na wizytę serwisową?

Grupa MOTO46 Autoryzowany dealer marek: Yamaha, Suzuki, Kawasaki, KTM, Yamaha Marine, Suzuki Marine
ul. Kurza 1 i 4, 70-795 Szczecin Kijewo

© 2014 Grupa MOTO46 ®
realizacja: kzolnowski.pl

Trwa ładowanie

SALON: KURZA 1

Yamaha, Yamaha Marine

Główny nr telefonu:

91 46 000 00

Andrzej - marka: Yamaha

508 46 46 46

Krzysztof - marka: Yamaha

517 46 46 46

Serwis Yamaha

500 46 46 46

Części Yamaha

511 46 46 46

Akcesoria, odzież

519 46 46 46

SALON: KURZA 4

Suzuki, Suzuki Marine, KTM, Kawasaki

Główny nr telefonu:

91 46 000 00

Oskar - marki: Suzuki, Kawasaki

517 46 46 46

Ania - marka: KTM

518 46 46 46

Serwis Moto, ATV

500 46 46 46

Serwis Marine

664 46 46 46

Dział Części

511 46 46 46