Facebook
Sklepmoto46.pl Otomoto Allegro

Nawigacja motocyklowa – dlaczego warto?

06.04.2024
artykul Zapowiedź prodmocji - Tracer 7 MY22, Tracer 9 GT MY21

Nawigacja, która pozwala na precyzyjne planowanie tras, dostosowanie ich pod własne potrzeby i bieżące kontrolowanie to podstawa nie tylko wypraw motocyklowych, ale także poruszania się po mieście.

Podczas gdy aplikacje na Twojego smartfona to proste rozwiązanie, które tę rolę spełni, to dedykowana nawigacja motocyklowa będzie odpowiednim wyborem dzięki dostosowanej obudowie, lepszemu ekranowi i ogólnej lepszej odporności na to, co może Cię spotkać na drodze.
  1. Czym charakteryzuje się nawigacja motocyklowa? 
    1. Wytrzymała obudowa – odporna na kurz, wodę i wszystkie warunki atmosferyczne 
    2. Odpowiedni wyświetlacz – zoptymalizowany pod jazdę
    3. Zaprojektowana z myślą o Twoim komforcie – odporna na wstrząsy, zarysowania i odpowiednio zamontowana

Czym charakteryzuje się nawigacja motocyklowa? 

Wytrzymała obudowa – odporna na kurz, wodę i wszystkie warunki atmosferyczne 

Dobra nawigacja motocyklowa powinna być przede wszystkim niezawodna. Dlatego też musi być odporna na wszystkie czynniki, nie tylko atmosferyczne, jakie możesz spotkać na drodze. Trasa potrafi zaskakiwać tak samo jak miejska dżungla – ani kurz, ani woda nie powinny przeszkodzić Ci w dotarciu do celu, a dobra nawigacja to zagwarantuje. Nie musisz się też martwić o swój sprzęt przy upadku, który często ma wzmocnioną w tym celu konstrukcję, na przykład dzięki metalowym krawędziom.

Odpowiedni wyświetlacz – zoptymalizowany pod jazdę

Podczas jazdy powinieneś być stuprocentowo skupiony na drodze. Nawigacja w smartfonie często jest równoznaczna z rozpraszaczami w postaci powiadomień wyskakujących na ekranie, telefonów i wiadomości. Ekran, na którym sprawdzasz trasę powinien być prosty, czytelny, odpowiednio duży i jasny. Dzięki temu szybki rzut oka starczy, by w drodze skontrolować nawigację. Dodatkowo, nawigacja motocyklowa pozwoli Ci łatwo odczytać informacje zarówno w pełnym słońcu, jak i po zmroku.

Zaprojektowana z myślą o Twoim komforcie – ławy montaż i obsługa

Oczywistym jest, że odpowiednia nawigacja pod jazdę motocyklem musi być zaprojektowana tak, by motocyklistom łatwo się ją obsługiwało. Przykładowo, ekran smarftona może nie reagować na ruch dłoni w rękawicach motocyklowych, a nawigacja motocyklowa to umożliwia. Jest też dodatkowo uodparniana na wstrząsy, a sposób jej montowania zapewnia wygodę obsługi jedną ręką i łatwy dostęp do ekranu podczas jazdy. Nawigacja dedykowana motocyklom ma w zestawie uchwyt, co znacznie ułatwia dobór odpowiedniego dla Ciebie modelu – nie musisz martwić się o to, jak ją zamontować.

Pamiętaj, że nawigacja motocyklowa musi odpowiadać Twoim potrzebom – jedne modele doskonale sprawdzą się podczas długich tras i urlopowych wycieczek za miasto, inne będą lepiej dostosowane pod offroad, a jeszcze kolejne będą dla Ciebie niezawodnym przewodnikiem po mieście. Niezależnie jednak od przeznaczenia tego sprzętu, zawsze będzie on lepszym wyborem niż nawigacja w smartfonie.

Sprawdź propozycje nawigacji motocyklowych na sklepmoto46.pl – już nigdy nie zabłądzisz! A jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego modelu dla siebie, nie wahaj się ani chwili i skontaktuj się z nami już dziś.

Grupa MOTO46 Autoryzowany dealer marek: Yamaha, Suzuki, Kawasaki, KTM, Yamaha Marine, Suzuki Marine
ul. Kurza 1 i 4, 70-795 Szczecin Kijewo

© 2014 Grupa MOTO46 ®
realizacja: kzolnowski.pl, edycja i dalsze prace: adRespect

Subwencja PFR

Odpowiedzią na potrzeby zdrowotne pracowników Moto46 sp.z o.o. jest udział Spółki w projekcie RPZP.06.08.00: Wdrożenie kompleksowych programów zdrowotnych zapobiegającym istotnym problemom zdrowotnym regionu oraz dotyczących chorób negatywnie wpływających na rynek pracy, ułatwiających powroty do pracy, umożliwiających wydłużenie aktywności zawodowej oraz zwiększenie zgłaszalności na badania profilaktyczne.

Celem projektu jest wdrożenie programu eliminowania zdrowotnych czynników ryzyka w miejscu pracy, poprzez dostosowanie stanowisk pracy w bardziej ergonomiczny sprzęt.

Modernizacja i dostosowanie stanowisk pracy pozwolą na zredukowanie czynników mogących powodować u pracowników dolegliwości zdrowotne związane z układem kostno-mięśniowym, oddechowym, nerwowym, krwionośnym oraz z narządem wzroku.

Całkowita wartość projektu: 234 151,75 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 199 028,98 PLN

Trwa ładowanie

SALON: KURZA 1

Yamaha, Yamaha Marine

Główny nr telefonu:

91 46 000 00

Andrzej - marka: Yamaha

508 46 46 46

Krzysztof - marka: Yamaha

515 46 46 46

Serwis Yamaha

500 46 46 46

Części Yamaha

511 46 46 46

Akcesoria, odzież

519 46 46 46

SALON: KURZA 4

Suzuki, Suzuki Marine, KTM, Kawasaki

Główny nr telefonu:

91 46 000 00

Krzysztof - marki: Suzuki, Kawasaki

517 46 46 46

Ania - marka: KTM

518 46 46 46

Serwis Moto, ATV

500 46 46 46

Serwis Marine

664 46 46 46

Dział Części

511 46 46 46